Mleczne-krowki.pl - Baza Polskich Firm

Mleczne-krowki.pl

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

sklep@pyszne-krowki.pl

Dane firmy:

Mleczne-krowki.pl
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Mleczne-krowki.pl

Sklep internetowy Mleczne Krówki to miejsce, które oferuje szeroki wybór krówek z różnymi smakami i opakowaniami. Jednak to, co wyróżnia tę firmę na tle innych, to możliwość personalizacji opakowania w postaci dedykowanego papierka z określoną dedykacją lub motywem graficznym. Taki sposób opakowania produktu nie tylko podnosi jego wartość estetyczną, ale również umożliwia przekazanie ważnego przesłania, co jest szczególnie ważne w przypadku prezentów czy upominków. Sklep posiada własny dział graficzny, dzięki czemu można przygotować dowolny motyw. Asortyment sklepu jest ciągle rozwijany.

Oferta firmy

Tak jak wspominaliśmy wcześniej sklep internetowy Mleczne Krówki zajmuje się sprzedażą cukierków krówek z dowolnym nadrukiem oraz z gotowymi rozwiązaniami, które znajdują się w szeregu kategorii wypełniających sklep.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Sklep internetowy Szwalnia Snów powstał z myślą o najmłodszych członkach rodzin i wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży online.
Czy poszukujesz produktu, który zapewni Twojemu dziecku wygodę i suchość? AirBambo to firma, na którą warto zwrócić uwagę.