Otsu Marcin Sikora - Baza Polskich Firm

Otsu Marcin Sikora

Dane adresowe:

ul. Wielicka 259,
31-979 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

sushi@otsusushi.pl

Dane firmy:

Otsu Marcin Sikora
NIP: 6783197021
REGON: 521705272

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Wielicka 259, Kraków, Polska

Opis firmy Otsu Marcin Sikora

Nasza restauracja specjalizuje się w przygotowywaniu najlepszej jakości sushi z najświeższych składników. Każde danie w naszej restauracji jest przygotowywane na zamówienie, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość i świeżość. Nasz zespół doświadczonych kucharzy zawsze stara się sprostać wymaganiom gości i oferować wyjątkowe smaki. Restauracja Otsu Sushi to idealne miejsce na romantyczną kolację, spotkanie z przyjaciółmi lub rodzinne wyjście. Zapewniamy wyjątkowe doznania smakowe, elegancką atmosferę i miłą obsługę. Odwiedź naszą restaurację i przekonaj się, dlaczego nasze sushi jest najlepsze w mieście.

Oferta firmy

Otsu Sushi w swojej ofercie posiada między innymi sushi bezglutenowe, oraz wiele rodzajów sushi m. in. Futo Maki, Uro Maki, Hoso Maki czy Maxi Maki, Special Maki, Gunkan Maki, Nigiri czy Sashimi. W ofercie znajdują się również zestawy sushi oraz zupy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Restauracja Ogień i Sól w Łodzi to miejsce, które zaskoczy Cię swoją niepowtarzalną atmosferą i wykwintną kuchnią.
Restauracja Port Fromage to miejsce, gdzie smak i elegancja spotykają się w doskonałej harmonii.
Restauracja Kapłony i Szczeżuje à la carte to miejsce, gdzie tradycja kulinarna spotyka się z nowoczesnym podejściem do smaku, tworząc wyjątkowe doznania kulinarnego szaleństwa.