Restauracja Goldwasser - Baza Polskich Firm

Restauracja Goldwasser

Dane adresowe:

Długie Pobrzeże 22,
80-888 Gdańsk
pomorskie

Dane kontaktowe:

kamienica@goldwasser.pl
58 301 88 78

Dane firmy:

Restauracja Goldwasser
NIP: 5830019729
REGON: 190389507

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Długie Pobrzeże 22, Gdańsk, Polska

Opis firmy Restauracja Goldwasser

Restauracja Goldwasser, malowniczo położona nad brzegiem Motławy w Gdańsku, to miejsce, które zachwyca gości swoim niepowtarzalnym urokiem i wykwintną kuchnią. Ta restauracja w Gdańsku oferuje niezapomniane doznania kulinarne dzięki menu, które łączy tradycyjne polskie smaki z nowoczesnymi technikami kulinarnymi. Każde danie w Restauracji Goldwasser jest przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, z wykorzystaniem najwyższej jakości składników. W historycznej kamienicy Goldwasser znajdują się także eleganckie apartamenty, które oferują gościom komfortowy pobyt z przepięknym widokiem na Motławę i Wyspę Spichrzów. Restauracja Goldwasser w Gdańsku to również miejsce, gdzie można skosztować tradycyjnych starogdańskich likierów, takich jak rozgrzewający Kurfürsten, wódka jałowcowa Machandel oraz słynny Goldwasser z płatkami 23-karatowego złota. Te unikalne trunki dostępne są w eleganckich zestawach prezentowych, które można nabyć w naszym sklepie. Zapraszamy do Restauracji Goldwasser, gdzie czeka na Państwa wyjątkowa kuchnia, przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa.

Oferta firmy

Tradycyjne Gdańskie Trunki:
- Specjalność naszej restauracji – tradycyjne likiery, takie jak Kurfürstena, Machandel oraz słynny Goldwasser z drobinkami 23-karatowego złota.
- Likery dostępne również w formie eleganckich zestawów prezentowych, doskonałe na wyjątkowe okazje.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Restauracja Saska we Włocławku to miejsce, które przenosi gości w świat wyrafinowanych smaków i eleganckiej atmosfery.
Zapraszamy do restauracji "Pan Kotowski", gdzie serwujemy autentyczne ukraińskie śniadania i obiady, które zachwycą Wasze zmysły.
Zapraszamy do Vivere Italiano Restauracja Włoska, miejsca, gdzie autentyczna włoska kuchnia spotyka się z nowoczesnym podejściem do gotowania.