Senna Sówka - Baza Polskich Firm

Senna Sówka

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

sklep@pyszne-krowki.pl

Dane firmy:

Senna Sówka
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Senna Sówka

Oferujemy prosty i przejrzysty sposób promocji Państwa firmy poprzez pyszne słodkie krówki reklamowe. Nasz sklep internetowy posiada szeroką ofertę krówek z nadrukiem, w tym z logo Państwa firmy lub dowolnym innym projektem. Klient może sam przygotować projekt i przesłać go do nas w trakcie składania zamówienia, lub skorzystać z pomocy naszego grafika.

Jako producent, możemy zapewnić, że nasze krówki są wykonywane ręcznie według tradycyjnej receptury. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji słodyczy, jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość produktów, co przekłada się na ich smak i trwałość. Jesteśmy pewni, że nasze krówki przypadną Państwu do gustu i sprawią przyjemność jako upominek reklamowy.

Oferta firmy

W ofercie naszego sklepu online znaleźć można takie produkty jak:
- krówki reklamowe,
- krówki reklamowe z nadrukiem,
- krówki z nadrukiem logo,
- krówki ślubne.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Warto podkreślić, że nasze krówki są idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą w prosty sposób zwiększyć swoją widoczność i zainteresowanie swoją ofertą.
Super Słodycze to sklep internetowy, który oferuje pyszne i przede wszystkim piękne słodycze reklamowe.
Jednym z największych atutów Sweet Corner jest ich profesjonalna obsługa klienta, która posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży online.