Sklep-krowki.com - Baza Polskich Firm

Sklep-krowki.com

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

sklep@pyszne-krowki.pl

Dane firmy:

Sklep-krowki.com
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Sklep-krowki.com

Warto podkreślić, że nasze krówki są idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą w prosty sposób zwiększyć swoją widoczność i zainteresowanie swoją ofertą. Krówki reklamowe to doskonały prezent na różnego rodzaju imprezy, eventy, konferencje czy targi, a także mogą stanowić ciekawy element wewnętrznej komunikacji w firmie.

Nasz sklep internetowy oferuje łatwą i szybką formę składania zamówień na nasze słodkie krówki reklamowe. Dzięki prostemu procesowi zamówienia, klient może wybrać ilość, projekt i dokonać płatności online, co pozwala na szybką realizację zamówienia i dostarczenie krówek w wyznaczone przez klienta miejsce i czas. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zamówienia smacznych krówek reklamowych.

Oferta firmy

Tak jak wspominaliśmy wcześniej sklep internetowy Pyszne Krówki zajmuje się sprzedażą cukierków krówek z dowolnym nadrukiem oraz z gotowymi rozwiązaniami, które znajdują się w szeregu kategorii wypełniających sklep.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Oferujemy prosty i przejrzysty sposób promocji Państwa firmy poprzez pyszne słodkie krówki reklamowe.
Super Słodycze to sklep internetowy, który oferuje pyszne i przede wszystkim piękne słodycze reklamowe.
Jednym z największych atutów Sweet Corner jest ich profesjonalna obsługa klienta, która posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży online.